sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Plachta nabízí skvělé řešení

23.2.2018

Zakryj to plachtou. Možná, že jste tohle slyšeli už mnohokrát. Ano, zakrytí něčeho plachtou je šikovné a praktické. Zejména dnes, než když dříve. Kvalita plachet a plachtových objektů v posledních letech totiž stoupla.

Číst dál...

Nejlevnější přístřešek? Kůlna z plachet

14.2.2018

Potřebujete jednoduchý a levný víceúčelový přístřešek? Pokud ano, může být vhodnou volbou plachtová kůlna. Přiblížíme si nyní její výhody. Je třeba si totiž uvědomit, že kůlna nemusí být velkým objektem.

Číst dál...

Jak si pořídit garáž pro svůj vůz snadno a rychle? Využijte plachtovinu

8.2.2018

Skoro každý dnes potřebuje garážovat auto, ale málokdo má ty možnosti. Šikovné řešení se nabízí. Existuje například plachtová garáž, která se dá postavit velice rychle.

Číst dál...

Plachtové garáže jsou mobilní a velmi levné

plachtová garáž

25.1.2018

Ochrana pomocí plachty je velice rozšířená. Kdo z vás potřeboval třeba skladovat stavební materiál, určitě této formy někdy využil. Ovšem velmi dobrým způsobem využití plachty jsou i plachtové garáže, které si nyní přiblížíme trochu víc.

Číst dál...

Jsou plachtové garáže kvalitní? Ano, jsou

plachtová garáž

10.1.2018

Vydrží plachta i nepřízeň počasí? Co když bude pršet, sněžit, nebo foukat vítr? Zvládne to plachta? Neprotrhne se? Nebude se promáčet? Nepraskne, pokud se více napne? Možná vás zaujala plachtová garáž jako vhodná alternativa parkování pro váš vůz, ale nejste si jistí, jestli opravdu vydrží. Pojďme tedy probrat její výhody.

Číst dál...

Plachtové výrobky a jejich využití

plachtová garáž

29.12.2017

Plachta může být společným jmenovatelem mnoha konstrukcí. Jakkoli se někomu může zdát takové řešení příliš jednoduché, málo komfortní a dá se říci, že vlastně dočasné, opak je pravdou. V současnosti se vyrábějí plachty s tak vynikajícími vlastnostmi, že vykazují velice dlouhou životnost a vydrží i extrémní podmínky.

Číst dál...

Plachtové přístřešky nacházejí široké uplatnění

15.12.2017

Plachtový přístřešek může mít nejrůznější účely. Velice se hodí například aktivním zemědělcům. Poskytují totiž výborný úkryt například pro zvířata, ale stejně tak sem můžete schovat třeba úrodu nebo také odstavenou zemědělskou techniku. Možností je spousta a bez nadsázky se dá říci, že se zemědělci bez této věci neobejdou.

Číst dál...

Plachtové přístřešky nabízejí stabilitu a dobrou ochranu

8.12.2017

Plachta se v moderní době stala vynikajícím a naprosto všestranně využitelným materiálem. Hodí se k různým účelům. Můžete s ní přikrýt stavební materiál i celou stavbu, zboží či výrobky, ale zrovna tak z ní zhotovit i velice kvalitní přístřešek, který opravdu hodně vydrží. Láká řadou velice dobrých vlastností, které se podařilo zajistit dlouhodobým vývojem kvalitních plastových tkanin.

Číst dál...

Plachta snese i velký nápor sněhu

plachtové přístřešky

4.12.2017

Když potřebujete zakrýt stoh dřeva, parkující zahradní techniku, složený stavební materiál nebo cokoli jiného, nabízí se možnost využít plachtových přístřešků. Jde totiž o velice levnou, a přitom efektivní ochranu prostor, strojů či materiálu. Ovšem podmínkou je, že máte k dispozici kvalitní a pevnou kovovou konstrukci a dobrou plachtu.

Číst dál...

Kvalitní plachty mají široké využití

24.11.2017

Velmi levným a široce využitelným materiálem jsou plachty. Hodí se na velmi rozmanité účely. Dokážou efektivně zakrývat materiál, zboží, ale i různou techniku, poslouží i jako přístřešek pro lidi. Asi málokterý materiál jako plachtovina nabízí tak rozsáhlé možnosti, a přitom je cenově velice dobře dostupný.

Číst dál...

Plachty se hodí na přístřešky

17.11.2017

Máte-li dům se zahradou, nebo dokonce třeba podnikáte a máte firmu, kde je třeba skladovat materiál i hotové zboží, určitě dobře víte, jak dokonale vám může posloužit plachta, pokud je kvalitní. Polyethylenové plachty dnes nabízejí opravdu kvalitní materiál, který zvládne i vysoké zatížení a mechanické namáhání.

Číst dál...

Plachtové haly jsou výhodným řešením sezónního prodeje

30.10.2017

Když potřebujete třeba provizorní výstavní plochu, která by ovšem byla dostatečně chráněna před deštěm, sluncem i větrem, nabízí se možnost postavit si plachtovou halu. Ano tímto způsobem vyřešíte snadno a rychle svůj požadavek k plné spokojenosti.

Číst dál...

Stavíte nějaký objekt z plachet? Jaké požadavky musí splňovat plachtovina?

23.9.2017

Jenom málokterý materiál má tak širokou škálu použití jako plachtovina. Z plachet se dá vyrobit nekonečně mnoho různých předmětů. Plachtové mohou být garáže, přístřešky třeba na dřevo, kůlny, přístřešky pro zemědělce, fóliovníky, altány, zahradní jezírka, plachty na auta… Vidíte, že je toho opravdu moc.

Číst dál...

Plachty pro haly i jiné účely musí vyhovovat náročné kvalitě

7.9.2017

Hodím přes to plachtu, řeknete, když potřebujete ochránit třeba složený materiál na stavbu. Ano, plachta je skutečně účelným a levným způsobem jak ochránit téměř cokoli před nepříznivým počasím a dalšími okolními vlivy. Ovšem když už plachtu, měli byste si promyslet jakou. Ne každá plachta totiž dokáže plnit svůj účel.

Číst dál...

V plachtové hale môže vzniknúť aj hangár pre lietadlo

16.8.2017
 
Rôzne rozmery a typ konštrukcie, jedno spoločné: plachta. Plachtové haly dnes nachádzajú uplatnenie na rôznych miestach. Môžu poslúžiť ako garáž, skladovacie či výrobné priestor. Ich montáž je totiž veľmi jednoduchá a rýchla, využitie veľmi široké.
 

Číst dál...

V plachtové hale může vzniknout i hangár pro letadlo

16.8.2017
 
Různé rozměry a typ konstrukce, jedno společné: plachta. Plachtové haly dnes nacházejí uplatnění na různých místech. Mohou posloužit jako garáž, skladovací či výrobní prostor. Jejich montáž je totiž velice jednoduchá a rychlá, využití velice široké. 
 

Číst dál...

Mobilita plachtových přístřešků: V létě kryt na bazén, v zimě garáž

8.8.2017
 
Vybudovali jste si na zahradě bazén a chcete ho nějakým způsobem ochránit před nepřízní počasí, aby nedošlo ke znečištění vody dešťovou vodou? Rádi byste se koupali třeba i za deště? Zároveň byste ale potřebovali, aby zastřešení bylo co nejlevnější? Jestliže na všechny otázky odpovídáte ano a opravdu reálně uvažujete o pořízení zastřešení bazénu, potom můžete zvolit k bazénu plachtový přístřešek. 
 

Číst dál...

Plachtové haly jsou skvělé krátkodobé stavby

2.8.2017
 
Jak levně a rychle vytvořit prostor ke skladování? Nebo na velkou firemní akci, kdy třeba chcete předvést zákazníkům nový model svého stroje a nechcete, aby vás přitom zastihl déšť? Nebo potřebujete v krátké době rozprodat nadbytečné zásoby? Pro podobné účely se výborně hodí plachtové haly.
 

Číst dál...

Plachtovou garáž si můžete sbalit i s sebou na dovolenou

25.7.2017
 
Nemáte peníze na hotovou garáž z betonu? Nechcete si budovat zděnou garáž svépomocí? Nevadí. Máme pro vás jiné, méně nákladné řešení, jak zagarážovat svůj automobil. Existují totiž levné plachtové garáže. S minimálními náklady tak pořídíte opravdu efektivní parkování pro svůj vůz a nemusíte se obávat, že vám ho cokoli poškodí.
 

Číst dál...

Pořiďte si plachtovou kůlnu, kterou smontujete za 90 minut

19.7.2017
 
Kůlna postavená za pouhou hodinku a půl. Kroutíte nad něčím podobným hlavou? Máte pocit, že je to nemožné? Je to sice možná trochu překvapující, ale v dnešní době je to realita. Klidně můžete postavit šikovnou malou plachtovou kůlnu za tak krátkou dobu. Řešení, která nabízejí plachtové výrobky, už jsou natolik operativní, že to jde. 
 

Číst dál...

Jak vybírat plachtové výrobky? Kvalita musí být vždy na prvním místě

13.7.2017

V případě, že si pořizujete nové plachtové výrobky, je dobré si promyslet, co od nich očekáváte. Nikdy není vhodné nechat se přesvědčit ke zdánlivě levným nákupům, které by ovšem mohly znamenat zboží špatné kvality. Pokud si kupujete plachty či jakékoli plachtové výrobky, vždy se soustřeďte na kvalitu. 
 

Číst dál...

Kvalitní plachty se používají na pěstitelské fóliovníky

6.7.2017
 
Plachty mají bezpočet různých využití. Hotové plachtové výrobky jsou upotřebitelné například na fóliovníky. Možná si nejste úplně jisti, jaký rozdíl vlastně je mezi fóliovníkem a klasickým skleníkem. Pokud vám láká pěstitelská sezóna, měli byste se seznámit s oběma a potom se rozhodnout, co bude pro vás výhodnější.
 

Číst dál...

Plachtové přístřešky jako levné kůlny, dřevníky i garáže

29.6.2017
 
Nemáte, kde skladovat dřevo na topení nebo kam zaparkovat auto, když přijedete na chatu nebo chalupu a uvažujete o levném, nenáročném řešení? Odpovědí vám mohou být mobilní plachtové garáže a přístřešky. 

Číst dál...

Nůžkový plachtový altán postavíte za 20 minut

22.6.2017
 
Velmi různou podobu mají hotové plachtové výrobky. Plachta přináší ochranu před nepřízní počasí, musí být pevná, stálá, odolná větru, dešti, sněhu, mrazu i slunečním paprskům. To jsou základní a nejdůležitější vlastnosti každé plachty určené k venkovnímu využití. Ovšem k čemu se plachta použije, to už je rozhodnutí každého.

Číst dál...

Plachtové výrobky musí splňovat náročná měřítka kvality

21.6.2017
 
Potřebujete něco přikrýt? V tom případě se neobejdete bez kvalitních plachet. Jejich použití je velmi různorodé, od zakrytí plachtových kůlen, plachtových garáží, fóliovníků, stojanů na dřevo krytých plachtami, plachtové altány, ale i plachtové přístřešky pro dobytek
 

Číst dál...

Plachtové garáže vydrží i náročné podmínky

20.6.2017
 
Pořiďte si hotovou plachtovou garáž. Připadá vám to jako provizorium? Chyba. Hotové plachtové garáže nepatří mezi žádná provizoria, právě naopak. Dokážou nabídnout vysoký komfort pro váš vůz. Jsou velmi odolné, a to i v případě velmi extrémních klimatických podmínek. 

Číst dál...

Mobilní plachtová kůlna se hodí za všech okolností

19.6.2017
 
Hledáte kůlnu za minimální cenu? Potom jste tady správně. Můžete mít jednoduchou, ale praktickou a plně funkční plachtovou kůlnu za cenu, která ani nedosáhne ani pět tisíc. Nevěříte? Ale ano, je to možné. Jde o realitu. Vždyť kde je řečeno, že kůlna musí být vždy velkou masivní stavbou?

Číst dál...

Plachty dokážou vytvořit v letních dnech oázu pro dobytek

16.6.2017
 
Jednou z velmi silných skupin podnikatelů, které se ve své každodenní praxi neobejdou bez velkých a silných plachet, jsou zemědělci. Právě pro ně jsou plachtové výrobky naprosto nezbytnou součástí života. Jaké plachty potřebují? Jaké na ně kladou požadavky?
 

Číst dál...

Plachta pro fóliovník se neobejde bez UV filtru

15.6.2017
 
Vaše zahrada chce stále něco nového. Práce nikdy nekončí. Nepostradatelným pomocníkem každého majitele zahrady, kutila, vášnivého zahrádkáře, jsou plachty. Každou chvíli potřebujete na zahradě něco zakrýt: dřevo, aby nezmoklo, rostliny ve fóliovníku, aby dobře rostly. 
 

Číst dál...

U plachtových výrobků hraje roli kvalita materiálu

14.6.2017
 
Plachty jsou zbožím, které se dá uplatnit na různé způsoby. Můžete mít plachtový přístřešek na auto, na dřevo. O plachtovém úkrytu se vždycky dá uvažovat, mít ho v rezervě. Nikdy nevíte, k čemu se vám bude hodit. Vždy byste si ale měli dávat pozor na kvalitu plachet. 

Číst dál...

Plachtovou garáž postavíte i za 90 minut

13.6.2017
 
Čas jsou peníze, to dnes platí dvojnásobně. Málokdo má čas stavět sám svépomocí. Je to nákladné, zdlouhavé a neefektivní. Představa, že byste si například sami vybudovat zděnou garáž, je pro mnoho lidí děsivá. Lepší je zvolit třeba plachtový přístřešek pro auto. 
 

Číst dál...

Superior: Dokonale izolovaný mobilní dům

12.6.2017

Máte-li dobrodružnější povahu a neradi zůstáváte na jednom místě, možná sníte o domečku, který byste si mohli vozit s sebou, kamkoli se pohnete. Taková představa přitom v dnešní době rozhodně není nereálná. Pomohou vám ji splnit mobilní domy.
 

Číst dál...

Jak chránit dřevo na topení před vlhkostí?

23.5.2017
 
Ať už nakupujete již sušené dřevo, nebo jej sušíte sami – ať už dřevem vytápíte celou domácnost, nebo s ním jen přitápíte v krbu spíše pro radost a kvůli atmosféře – v každém případě potřebujete mít k dispozici vhodný prostor, dřevník nebo přístřešek, kde bude topivo chráněno před vlhkostí. 
 

Číst dál...

Plachtový dřevník nebo kůlna? Proč ne…

22.5.2017

Ne každý má na zahradě dostatek místa, aby si mohl dovolit pořídit rozlehlou garáž, zahradní domek, kůlnu nebo rozměrný dřevník. Problémem nemusí být jenom prostor, ale také finanční možnosti nebo fakt, že by takové stavby zůstaly jen málo využity – což může být případ například chat a chalup, kde lidi tráví třeba jen víkendy a letní sezónu. 
 

Číst dál...

Co nesmí chybět u bazénu?

19.5.2017
 
Pokud má bazén dobře sloužit a pokud si jej chcete opravdu maximálně užívat po co nejdelší období, potom je důležité pořídit si patřičné příslušenství. Některé vybavení není nezbytné a slouží pouze ke zvýšení komfortu a kvality koupání a pobytu u bazénu, bez jiného se obejdete jen těžko. 
 

Číst dál...

Možnosti a výhody plachtových hal

18.5.2017
 
Potřebujete co nejrychleji a nejlevněji sehnat prostory pro skladování, prodejní místo, sportoviště nebo jiné účely? Jednou z možností, kterou byste rozhodně neměli opomíjet, představují stále oblíbenější plachtové haly. 
 

Číst dál...

Jak pěstovat ve fóliovníku?

17.5.2017

Chcete si vypěstovat šťavnatou zeleninu nebo voňavé bylinky pro vlastní potřebu a zajistit si co nejlepší úrodu? Prodloužení doby pěstování a zvýšení výnosů je možné zařídit různými způsoby. Tím základním je ale pořízení vhodného „zázemí“ pro vaše rostlinstvo. To může být například tzv. fóliovník.
 

Číst dál...

Jak využít plachtové přístřešky?

16.5.2017

Ne každý má nafukovací pozemek a dostatek finančních prostředků a času, aby si mohl pořídit zděnou garáž, skleník, zahradní domek a podobně. Plachtové přístřešky jsou zajímavou alternativou a mohou zastat funkci spousty praktických staveb. Ideální jsou například na chatách a zahradách, kde se zdržujete jen po část roku a upřednostníte mobilní řešení.
 

Číst dál...

Různé typy přístřešků pro auto

12.5.2017

 
Jelikož moderní auta jsou dobře zabezpečená a už tak nutně nevyžadují komfort uzavřené garáže a také proto, že prostoru v rostoucí zástavbě ubývá a stává se ceněnějším – začínají se na úkor klasických garáží prosazovat jednoduché, otevřené přístřešky na auto – tzv. carporty. 
 

Číst dál...

Výhody plachtových altánů

11.5.2017
 
Chtěli byste mít přístřešek, který by vás na zahradě chránil před ostrým sluncem nebo dešťovými přeháňkami a pod kterým byste si mohli užívat venkovní obědy či večeře, pořádat posezení či oslavy nebo zde jen odpočívat na čerstvém vzduchu? 
 

Číst dál...

Možnosti pěstování zeleniny v bytech

10.5.2017

Chcete mít jistotu, že zelenina, kterou jíte, bude opravdu kvalitní, poctivě vypěstovaná, bez chemikálií a dalších závad? Co takhle si vypěstovat vlastní úrodu? Nepotřebujete na to rozlehlé lány, menší zásobu bylinek nebo zeleniny si můžete vypěstovat i v bytě. 
 

Číst dál...

Jaké jsou výhody a nevýhody plachtových garáží?

9.5.2017

 
Plachtové garáže jsou moderním hitem, jedná se o konstrukce z trubkové oceli s práškovou nebo zinkovou povrchovou úpravou opatřené pevnou plachtovou krytinou obvykle z vícevrstvého polyetylenu. Proč si však pořídit právě plachtovou garáž? Důvodů je celá řada.
 

Číst dál...

Jak vybrat vhodnou plachtovou krytinu?

5.5.2017

Potřebujete plachtovou krytinu? Výběr optimální varianty závisí na jejím použití, požadavcích na životnost, pevnost a podobně. 
 

Číst dál...

Jak vybrat zastřešení bazénu

4.5.2017
 
Zastřešení bazénu má celou řadu důležitých funkcí a výhod. Mezi ty nejdůležitější patří bezpečnost (chrání malé děti a domácí zvířata před pádem do bazénu a utonutím), udržování čistoty (do bazénu nepadá listí a další nečistoty z okolí), udržování teploty vody a prodloužení koupací sezóny.
 

Číst dál...

Potřebujete sušit dřevo, ale nechcete budovat stálý, rozměrný dřevník?

3.5.2017
 
Řešením může být plachtová sušárna.

Číst dál...

Vyberte si ideální garáž podle vlastností

2.5.2017
 
V dnešní době se nabízí dostatek alternativ a možností, a tak není vůbec nutné smířit se s tím, že jedinou garáž, kterou můžete mít, bude ta, kterou si sami postavíte. Existuje celá řada variant řešení a vybírat si můžete podle toho, zda preferujete úsporu financí, prostoru, rychlost realizace nebo jiné faktory. 

Číst dál...

Vytápění a zachování teploty ve skleníku

28.4.2017
 
Pěstování zeleniny či květin ve skleníku je velice oblíbené a přináší možnost opravdu značného prodloužení vegetačního období rostlin. Jenom samotný skleník však spásu a skvělé výsledky nepřináší, je třeba dbát na udržování optimálního vnitřního klimatu.
 

Číst dál...

Skleník, fóliovník, nebo jen pařeniště?

27.4.2017

Chcete prodloužit vegetační sezónu a pěstovat rostliny alespoň od hned časného jara až do pozdního podzimu a těšit se z co nejlepších výsledků? Pak jistě uvažujete o zřízení prostor, ve kterých by mohla mít vaše zelenina či květiny optimální podmínky. 

Číst dál...

Co je lepší krytinou na skleník – polykarbonát, nebo sklo?

26.4.2017

Chcete si pořídit skleník nebo zimní zahradu, ale nemůžete se zatím rozhodnout, jaká krytina bude nejvýhodnější? Mezi nejběžněji používané materiály patří polykarbonát a sklo. Podívejme se tedy zblízka na tyto varianty a na jejich specifika, výhody a nevýhody.
 

Číst dál...

Jak velké by měly být pastevní přístřešky pro koně?

25.4.2017
 
Povinnost zřízení pastevního přístřešku se týká chovatelů, kteří nechávají koně pást 24 hodin denně na volném prostranství bez přímého přístupu do stájí. Avšak i když vaši koně chodí „přespávat“ do boxů, pastevní přístřešek není zbytečným přepychem.
 

Číst dál...

Jak vyřešit garáž na motorku?

24.4.2017

Pokud patříte k fanouškům motocyklů, pak se jistě chcete o svého dvoukolého miláčka co nejlépe postarat. S garážováním motocyklů však může být někdy potíž, na rozdíl od aut, které snesou mnohem horší podmínky, však rozhodně není vhodné ponechávat tyto stroje na pospas větru a dešti (a zlodějům či vandalům) na nechráněném parkovišti. 
 

Číst dál...

Plachtové altány jsou ideální variantou pro příležitostné použití

21.4.2017
 
Uvažujete o pořízení zahradního altánu, abyste mohli občas uspořádat grilovačku, posezení nebo oslavu v zahradě, ale nevíte, jestli se vám investice a práce spojená s takovou stavbou skutečně vyplatí? Výhodným řešením může být plachtový přístřešek.
 

Číst dál...

Jak se starat o pozinkované povrchy kovových konstrukcí?

20.4.2017

Galvanické zinkování je velice rozšířený a kvalitní způsob ošetření kovových povrchů. Používá se pozinkování galvanické a žárové. Žárové zinkování vykazuje lepší odolnost vůči povětrnostním vlivům, je rovnoměrné a má dlouhou životnost. Galvanické zinkování je esteticky hodnotnější, odolné vůči abrazi a lze na něj snáze aplikovat různé nátěry.
 

Číst dál...

Plachtové krytí zahradních pergol, teras nebo altánů

19.4.2017
 
Chtěli byste svou zahradní pergolu či altán využívat i ve větrném počasí, při silném dešti nebo za chladnějších dní? Řešením mohou být samozřejmě pevné boční zástěny, ty vám ovšem v krásných dnech budou spíš na obtíž – mnohem výhodnější alternativu představují rolety a na pergoly.
 

Číst dál...

Rady a tipy pro úspěšné pěstování ve skleníku nebo fóliovníku

18.4.2017

Pěstování ve skleníku nebo fóliovníku má oproti klasickému pod širým nebem svá specifika. Pro dosažení maximální úrody a výnosů je tedy nutné věnovat pozornost dodržování některých zásad a správnému přístupu.
 

Číst dál...

Pěstování rostlin a zeleniny i mimo sezónu? S pařeništěm to není problém

14.4.2017
 
Rozrůstá se vaše záliba v pěstování rostlin a plodin a chtěli byste ji posunout dále a užívat si plody své práce intenzivněji a třeba vícekrát do roka? Řešením samozřejmě může být skleník, ale jedná se o poměrně finančně – i v jiných ohledech – náročné řešení. Pařeniště je však na menší zahrádku nebo do začátku ideální volbou.
 

Číst dál...

Plachtové přístřešky jsou ideálním řešením pro chovatele koní

13.4.2017
 
Chováte koně a pouštíte je na pastvu, kde tráví 24 hodin denně po většinu roku, nebo dokonce po celý rok? Za těchto podmínek byste měli svým zvířatům poskytnout přiměřený přístřešek, který je ochrání před nepřízní počasí.
 

Číst dál...

Potřebujete dočasné prostory pro skladování nebo jiné účely? Nejvýhodnějším řešením může být plachtová hala

12.4.2017
 
Potřebujete na dočasný sklad, prostor pro uspořádání firemní akce či velké oslavy, předváděcí nebo prodejní halu, provizorní sportoviště nebo podobně? Je jasné, že v takovém případě by pořizování stálého objektu nemělo smysl a pronajímání cizích prostor také mnohdy nebývá velkou výhrou. Plachtová hala se v mnoha situacích může jevit jako nejvýhodnější varianta.
 

Číst dál...

Jak vybrat kvalitní fóliovník?

11.4.2017
 
Fóliovník představuje alternativu ke klasickému skleníku, která má celou řadu zajímavých výhod. Fóliovník je přenosný a lze jej snadno smontovat a zase sklidit, je podstatně levnější než skleník a přitom poskytuje optimální podmínky pro pěstování rostlin po většinu roku. 
 

Číst dál...

Přístřešek na auto může být dostatečnou náhradou garáže

10.4.2017
 
Do stavby rozsáhlé zděné garáže se v poslední době pouští stále méně lidí, a naopak se můžeme čím dál více setkávat s jednoduššími, alternativními řešeními, které šetří místo, čas i peníze a přitom slouží v mnoha ohledech stejně dobře jako klasické garáže. 
 

Číst dál...

Jak pěstovat nejoblíbenější druhy zeleniny ve skleníku nebo fóliovníku?

 
7.4.2017
 
Skleník nebo fóliovník je ideálním řešením, pokud chcete zvýšit úrodu pěstované zeleniny a rostlin a prodloužit dobu pěstování do chladnějších období roku. S fóliovníkem můžete začít pěstovat již začátkem jara a pokračovat až dlouho do podzimu. Vytápěný skleník umožní pěstování celoroční.
 

Číst dál...

Jaká jsou ideální podmínky pro úspěšné pěstování ve skleníku či fóliovníku?

6.4.2017

Skleník či jednodušší řešení ve formě fóliovníku umožňuje pěstovat i plodiny, pro které není naše podnebí vhodné, prodloužit vegetační období rostlin, zajistit vyšší sklizeň a podobně. Aby však bylo pěstování v tomto krytém prostředí úspěšné, je třeba rostlinstvu zajistit optimální podmínky pro růst.

Číst dál...

Garáže a přístřešky, které můžete mít vždy tam, kde je budete potřebovat

5.4.2017
 
Cestujete, měníte často stanoviště nebo trávíte část roku na chatě či chalupě, kde nechcete stavět drahou, stálou garáž? Plachtové mobilní garáže mohou být řešením, které jste hledali. 
 

Číst dál...

Kdy je nutné pořídit zvířatům přístřešek?

4.4.2017

Chováte koně nebo jiná zvířata, která bývají dlouhodobě na volné pastvě bez možnosti volného přístupu do stájí nebo jiného stavení? Potom byste měli vaším zvířecím svěřencům pořídit přístřeší, které by mohli využívat jako zázemí při nepříznivém počasí.

Číst dál...

Chcete pěstovat rostliny co nejdéle? Řešením může být zimní zahrada

3.4. 2017
 
Chcete se věnovat svému pěstitelskému koníčku pokud možno po celý rok nebo alespoň po většinu roku a kochat se tím, jak vaši rostlinní svěřenci úspěšně rostou a vzkvétají? Zimní zahrada může představovat velice elegantní řešení, a navíc ji můžete využít i jako obytný prostor.
 

Číst dál...

Je lepší fóliovník, nebo skleník? Aneb jak pěstovat rostliny, když nám počasí nepřeje

Chcete prodloužit dobu, kdy budete moci pěstovat zeleninu nebo jiné rostliny, a uvažujete o pořízení skleníku nebo fóliovníku, ale nejste si jisti, pro které řešení se rozhodnout? Pomůžeme vám s výběrem optimální varianty a podíváme se na zásadní rozdíly mezi oběma možnostmi.
 

Číst dál...

Plachtové haly jako hospodářské budovy nebo podnikatelské prostory

Potřebujete dočasné prostory pro skladování, přístřešky pro farmářská zvířata na celoroční pastvě, jízdárnu, sportoviště nebo cokoli jiného? Nemusíte hned začít budovat drahou zděnou stavbu. Možná by k vašim potřebám zcela postačila plachtová hala či zastřešení.
 

Číst dál...

Nechcete investovat do stavby zděné garáže? Řešením mohou být levné a mobilní přístřešky

Nemáte pro stavbu zděné garáže prostor, čas nebo finanční prostředky? To ještě neznamená, že nemůžete svému vozidlu či vozidlům poskytnou odpovídající „střechu nad hlavou“. Mobilní garáže mohou vyřešit váš problém a ještě díky nim ušetříte. 
 

Číst dál...

Jak vyřešit zastřešení bazénu – a je to vůbec potřeba?

Máte na zahradě bazén a uvažujete o pořízení zastřešení, ale nevíte, jakou variantu zvolit, a jestli má taková investice vůbec smysl?

Číst dál...

Pod plachtový přístřešek schováte automobil, sekačku, nářadí i dřevo na topení

Plachtové garáže jsou stále běžnějším řešením, které si oblíbili zejména lidé, jež jsou často na cestách nebo se přemísťují mezi více lokalitami a pořizování jakékoli stálé garáže by pro ně bylo zbytečné. 
 

Číst dál...

Výhody pořízení mobilní plachtové garáže

 
Potřebujete kryté stání pro své vozidlo, které by jej ochránilo před nepřízní počasí? Plachtová garáž asi nebude prvním řešením, které člověka v takové situaci napadne – je to ale dost možná škoda, jelikož tato alternativa má v důsledku celou řadu velice zajímavých výhod.
 

Číst dál...

Garáže, kůlny, multifunkční přístřešky i skleníky v mobilním provedení a za velice vý

Řeč je samozřejmě o plachtových výrobcích, které jsou stále oblíbenější a mohou zastat všechny výše uvedené funkce a ještě mnohé další. Jejich předností je velmi nízká cena, mobilita, skladnost a téměř žádné nároky na údržbu. Oceníte také velice snadnou a rychlou montáž, kterou zvládnete ve dvou lidech. 
 

Číst dál...

Plachtové přístřešky mohou poskytnout prostor pro mnoho účelů za nízkou pořizovací cenu

 
Garáž, kůlna, dřevník, skleník a mnoho dalšího. Tyto stavby jsou potřebné, ale jejich realizace je časově, finančně i prostorově náročná. Existuje přitom alternativa, která oslovuje stále více lidí nízkou cenou, mobilitou a skladností a přitom optimálními vlastnostmi. Jedná se o plachtové přístřešky. 
 

Číst dál...

Fóliovník jako levnější, mobilní varianta skleníků

Chcete pěstovat zeleninu a udržovat si zahrádku i v chladnějších měsících, ale pořízení stálého skleníku by pro vás bylo nákladné nebo problematické kvůli nedostatku prostoru? V takovém případě existuje alternativa, která vás jistě osloví. 
 

Číst dál...

Využijte plachtové přístřešky jako levné a mobilní garáže

Potřebujete stání pro auto například na chatě nebo na jiném místě, kde by stavba stálé zděné nebo plechové garáže působila nepatřičně anebo by se finančně nevyplatila? Řešením mohou být plachtové mobilní garáže, které nabídnou komfort pro vozidlo i nízkou pořizovací cenu.
 

Číst dál...

Dopřejte svým zvířatům pohodlí s plachtovými farmářskými přístřešky

 
Necháváte koně nebo jiná hospodářská zvířata na celodenní volné pastvě? Potom byste jim měli dopřát možnost se ukrýt před nepřízní počasí. 
 

Číst dál...

Levnější a mobilnější plachtový skleník - fóliovník

Pokud patříte mezi nadšené pěstitele, jistě chcete, aby vaše rostliny nestrádaly v nepříznivém počasí a plodily bohatou úrodu. Řešením k podpoře růstu a ochraně rostlin může být samozřejmě skleník.

Číst dál...

Plachtové multifunkční farmářské přístřešky a garáže

Plachtové přístřešky si získávají stále větší oblibu, jelikož se jedná o cenově velice příznivé řešení s celou řadou výhod.

Číst dál...

Garáže a kůlny v levném a praktickém plachtovém provedení

Plachtové přístřešky k různým účelům se stávají stále oblíbenějšími a běžnějšími. Oproti zděným nebo dřevěným přístřeškům a stavbám mají mnohé přednosti. Ty hlavní spočívají v nízké pořizovací ceně a mobilitě. 
 

Číst dál...

Dopřejte svým zvířatům sucho a stín se speciálními přístřešky

Dopřejte svým zvířatům sucho a stín se speciálními přístřešky
 

Číst dál...

Plachtové garáže, přístřešky a kůlny jako mobilní a levná alternativa

 Potřebujete stání pro auto, přístřešek na sušení dřeva, kůlnu nebo sklad na materiál, nářadí a vybavení, ale nechcete stavět drahou zděnou garáž nebo plechovou či dřevěnou kůlnu?
 

Číst dál...

Plachtové garáže

Plachtové garáže mohou být praktickým řešením, zejména pokud chcete ušetřit finanční prostředky, místo, čas anebo v případě, že potřebujete přístřešek vozit s sebou například na chatu, ale třeba i na cesty nebo expedice.
 

Číst dál...

Plachtové kůlny – levné a mobilní řešení

Potřebujete na chatě nebo na cestách ukrýt před deštěm, sněhem, větrem a jinými výkyvy počasí materiál, nářadí, vybavení nebo zahradní stroje?

Číst dál...

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

VIP reference